Зміївська районна рада

Проекти рішень XLІХ сесії

Про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району Харківської області, затвердженого рішенням XIІІ сесії Зміївської районної ради VІІ скликання від 22.07.2016 № 236-VII

Про надання згоди на передачу в оренду об`єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Зміївського району

Про внесення змін до Переліку підприємств, установ, закладів та інших організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району та Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району, затверджених рішенням XL сесії районної ради VІІ скликання від  16 лютого 2018 року № 733-VІІ

Про припинення комунального закладу охорони здоров’я «Зміївська центральна районна лікарня » Зміївської районної ради Харківської області  шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство

Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок, що надаються на умовах оренди Селянському фермерському господарству Руденко за рахунок невитребуваних земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення - рілля), які розташовані за межами населених пунктів на території Скрипаївської сільської ради Зміївського району Харківської області

Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що надаються на умовах оренди гр. Польці Олександру Миколайовичу для сінокосіння та випасання худоби із земель резерву сільськогосподарського призначення, які розташовані за межами населених пунктів на території Нижньобишкинської сільської ради Зміївського району Харківської області

Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, несільськогосподарські угіддя – господарчі будівлі та двори, що надаються в оренду Фермерському господарству «АЛЬЯНС» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населених пунктів на території Таранівської сільської ради Зміївського району Харківської області

Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури Зміївського району за І півріччя 2018 року.

Про внесення змін до районної Комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Зміївському районі на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням LІ сесії районної ради VІ скликання від 28 лютого 2014 року № 710-VІ.

Про внесення змін до рішення ХХХІХ сесії  Зміївської районної ради VІI скликання від 21 грудня 2017 року № 671-VІI “Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Зміївського району на 2018 рік”.

Про стан підготовки житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери, в тому числі об'єктів освіти району, до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Про внесення  доповнень до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Зміївського району на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням ХХV сесії районної ради VIІ скликання від 24 лютого 2017 року №432-VII.

Про внесення змін до комплексної Програми профілактики правопорушень в Зміївському районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням VII сесія VІІ скликання від 19 лютого 2016 року № 84-VІІ.

Про внесення змін до районної цільової Програми розвитку цивільного захисту Зміївського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням XXV сесії Зміївської районної ради VII скликання від 24 лютого 2017 року № 436-VIІ.

Про внесення доповнень до Комплексної програми розвитку освітянської галузі Зміївського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням ХХ сесії районної ради VІІ скликання від 09 грудня 2016 року № 347-VІI.

Про внесення доповнень до Комплексної районної програми «Здоров’я жителів Зміївщини» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням ХХХIХ сесії районної ради VІІ скликання від 21 грудня 2017 року № 677-VIІ.

Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту населення Зміївського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням IV сесії Зміївської районної ради VII скликання від 25 грудня 2015 року № 39-VII (зі змінами).

Про внесення змін до Програми розвитку Комунальної установи по забезпеченню діяльності з утримання та обслуговування майна спільної власності територіальних громад Зміївського району на 2018 рік»,  затвердженої рішенням ХХХІХ сесії ради VІІ скликання від 21 грудня 2017 року № 676-VІI.

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2017 рік при визначенні вартості робіт по будівництву, реконструкції та капітальному ремонту об'єктів, що проводяться за рахунок коштів районного бюджету.

Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів установами, закладами та організаціями (в тому числі комунальними некомерційними підприємствами), які утримуються за рахунок районного бюджету.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.

Про внесення змін до рішення ХХХІХ сесії районної ради VІI скликання від 21 грудня 2017 року № 684-VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік».     

Про припинення комунального закладу охорони здоров’я «Слобожанська міська лікарня» Зміївської районної ради Харківської області шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство.

Про надання дозволу на передачу транспортних засобів з балансу КЗОЗ «Зміївська центральна районна лікарня» на баланс КНП «Зміївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Про надання згоди на  списання з балансу комунального закладу охорони здоров’я «Зміївська центральна районна лікарня» Зміївської районної ради Харківської області матеріальних цінностей.

Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області медичного обладнання.

Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району із комунальної власності територіальної громади Зідьківської селищної ради матеріальних цінностей.

Про надання згоди на  списання з балансу відділу освіти Зміївської районної державної адміністрації матеріальних цінностей.

Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається на умовах оренди Селянському фермерському господарству «РеВІК» для ведення фермерського господарства, яка розташована за межами населених пунктів на території Борівської сільської ради Зміївського району Харківської області.

Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються на умовах оренди Селянському фермерському господарству «РеВІК» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населених пунктів на території Борівської сільської ради Зміївського району Харківської області.

Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається на умовах оренди гр. Ревенку Дмитру Вікторовичу для городництва із земель державного резервного фонду сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населених пунктів на території Борівської сільської ради Зміївського району Харківської області.

Про порушення клопотання перед Харківською обласною радою щодо перейменування Комсомольської селищної ради Зміївського району Харківської області.

Про внесення змін до Програми територіальної оборони Зміївського району Харківської області на 2017-2018 роки

Про внесення змін до Програми культурно-мистецьких заходів в Зміївському районі на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням ХХХIХ сесії Зміївської районної ради VІІ скликання від 21 грудня 2017 року № 679-VІI

Про внесення змін та доповнень до Програми компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом у Зміївському районі на 2018 рік, затвердженої рішенням XLI сесії Зміївської районної ради VIІ скликання від 02 березня 2018 року №753-VIІ

Про затвердження тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії КП «Зміїв-тепло» Зміївської районної ради Харківської області

Про внесення змін до договору оренди нежитлових приміщень

Про внесення змін до контракту та подовження терміну дії контракту шляхом укладення додаткової угоди до контракту з головним лікарем КЗОЗ «Зміївський районний центр медико-санітарної допомоги»

Про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району Харківської області, затвердженого рішенням XIІІ сесії Зміївської районної ради VІІ скликання від 22.07.2016 № 236-VI

Про погодження проведення ремонту орендованого майна (овочесховища) та проведення водопостачання в орендованому приміщенні

Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів установами, закладами та організаціями (в тому числі комунальними некомерційними підприємствами), які утримуються за рахунок районного бюджету