Зміївська районна рада

2020 рік

«Садочок – простір, дружній до дитини – 2»

(Комсомольська селищна рада)

У Зміївському районі завершилась реалізація мініпроєкту «Садочок – простір, дружній до дитини – 2» - переможця обласного конкурсу мініпроєктів «Разом в майбутнє».
В рамках мініпроєкту для Слобожанського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 7 «КОЛОСОК» Комсомольської селищної ради Зміївського району Харківської області придбано і встановлено комп’ютерний комплекс з корекційно-розвитковим програмним забезпеченням «Живий звук» для індивідуальної форми роботи (робоче місце вчителя логопеда), інтерактивний LCD-екран та комплекс інтерактивної підлоги Briolight S.
Загальна вартість проекту 210,588 тис. грн. Для реалізації мініпроєкту залучено кошти обласного бюджету ( 105,293 тис. грн.), бюджету Комсомольської селищної ради (94,765 тис. грн.) та кошти батьківської ради закладу (10,530 тис. грн.).

 

«Спорт у будь-який час та без обмежень з майданчиком STREET WORKOUT»

(Комсомольська селищна рада)

У Зміївському районі завершилась реалізація мініпроєкту «Спорт у будь-який час та без обмежень з майданчиком STREET WORKOUT» - переможця обласного конкурсу мініпроєктів «Разом в майбутнє».

В рамках мініпроєкту у центральному парку смт. Слобожанське Зміївського району Харківської області було облаштовано майданчик для проведення тренувань з вуличної гімнастики STREET WORKOUT: оснащено його гумовим покриттям, встановлено спортивно-гімнастичний комплекс WORKOUT та рукохід подвійний різнорівневий WORKOUT.

Загальна вартість проекту 185,440 тис. грн. Для реалізації мініпроєкту залучено кошти обласного бюджету (92,720 тис. грн.), бюджету Комсомольської селищної ради (83,448 тис. грн.) та кошти Громадської організації «Зміївська районна спортивна організація самбо» (9,272 тис. грн.).

Урочисте відкриття заплановано на 04.09.2020 року.

«Створення скейт-парку – можливість підкорення нових вершин у спорті»

(Комсомольська селищна рада)

У Зміївському районі завершилась реалізація мініпроєкту «Створення скейт-парку – можливість підкорення нових вершин у спорті» - переможця обласного конкурсу мініпроєктів «Разом в майбутнє».

В рамках мініпроєкту у центральному парку смт Слобожанське Зміївського району Харківської області було обладнано спеціальний майданчик для занять екстремальними міськими видами спорту (скейтборб, ролики, самокати, велосипеди тощо).

Загальна вартість проекту 293,5 тис. грн. Для реалізації мініпроєкту залучено кошти обласного бюджету (146,75 тис. грн.), бюджету Комсомольської селищної ради (132,075 тис. грн.) та кошти Громадської організації спортивного клубу «енергетик-Центренерго» (14,675 тис. грн.).

Урочисте відкриття заплановано на 19.09.2020 року.

 

" Кабінет Захисту Відчизни - осередок мужності, натхнення та партріотизму"

(Бірківська сільська рада)

У Зміївському районі завершилась реалізація мініпроєкту «Кабінет Захисту Вітчизни-осередок мужності, натхнення та патріотизму» - переможця обласного конкурсу мініпроєктів «Разом в майбутнє».

В рамках мініпроєкту у Комунальному закладі «Бірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» було обладнано кабінету захисту Вітчизни, який складається з комплекту стендів для кабінету захисника Вітчизни,  персонального комп’ютера вчителя, інтерактивного комплексу на базі інтерактивного проектора, інтерактивного лазерного тиру «Захисник Вітчизни».

Загальна вартість проекту 251000,00 грн. Для реалізації мініпроєкту залучено кошти обласного бюджету (125500,00 грн.), районного бюджету (112893,00 грн.) та кошти Батьківської ради Комунального закладу «Бірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» (12607,00грн.).

Урочисте відкриття заплановано на 23.09.2020 року.

   

" Здоров'я нам і нашим дітям"

(Геніївська сільська рада)

У Зміївському районі завершилась реалізація мініпроєкту «Здоров'я нам і нашим дітям» - переможця обласного конкурсу мініпроєктів «Разом в майбутнє».

В рамках мініпроєкту у Комунального закладу «Геніївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» було обладнано спортивний майданчик з вуличними тринажерами.

Загальна вартість проекту 264513,98 грн. Для реалізації мініпроєкту залучено кошти обласного бюджету (132256,99 грн.), районного бюджету (118942,99 грн.) та кошти Батьківської ради Комунального закладу «Бірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» (13314,00 грн.).

     

Урочисте відкриття заплановано на 24.09.2020 року.