Зміївська районна рада
Зміївський район, Харківська область

Оголошення

Увага! Формування списку присяжних громадян!

Повідомляємо, що відповідно до листа територіального управління Державної судової адміністрації у Харківській області від 14.08.2019 року  № 02-26/1799/19, на виконання вимог Закону України «Про судоустрій та статус сіддів» Зміївська районна рада формує списки присяжних для Зміївського районного суду Харківської області.

Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій та статус сіддів» присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, якщо інше не визначено законом.

Не підлягають включенню до списку присяжних громадян:

  • Визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;
  • Які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконання обов’язків присяжного;
  • Які мають незняту чи непогашену судимість;
  • Народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради юстиції;
  • Особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • Громадян, які досягли 65 років;
  • Особи, які не володіють державною мовою.

У зв’язку з вищевикладеним,  пропонуємо громадянам, які бажають бути включеними до списку присяжних, до 13 вересня 2019 року звернутися до Зміївської районної ради за адресою: м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9  каб. № 3 із заявою про згоду бути присяжним Зміївського районного суду Харківської області. До заяви додаються наступні документи :

1. Ксерокопію паспорта громадянина України

2. Копія ідентифікаційного коду.

3. Довідка з місця роботи або копія трудової книжки (перша сторінка та сторінка з останнім записом), у разі, якщо особа безробітна.

4. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.

5. Згода на обробку персональних даних.

Також звертаємося до трудових колективів та громадських організацій подати свої пропозиції для формування списку присяжних Зміївського районного суду Харківської області.

ЗМІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА ОГОЛОШУЄ ПРО НАЯВНІСТЬ ВАКАННОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ЗМІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» ЗМІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта (магістр, спеціаліст), стаж роботи у сфері фізичної культури не менше трьох років, вільне володіння державною мовою.

Для участі в конкурсі подаються наступні документи:

- заява на ім’я голови Зміївської районної ради;

- особова картка або особовий лист з обліку кадрів з фотографією 3х4;

- автобіографія;

- копія диплома про вищу освіту та інші документи, що підтверджують освіту і підвищення кваліфікації, відповідність претендента кваліфікаційним вимогам на посаду;

- копія трудової книжки;

- письмова згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- пропозиції щодо розвитку підприємства.

Документи  приймаються за адресою: м. Зміїв, вул. Адміністративна, 9, кім. 2 (Зміївська районна рада) або надсилаються на електронну адресу Зміївської районної ради: rajrada2015@ukr.net.

Документи приймаються упродовж місяця із дати опублікування оголошення.

Довідки за телефонами: (05747) 3-19-17, 3-36-54.

Увага!

LXV чергова  сесія районної ради відбудеться 04 жовтня  2019 року о 10-00 в залі засідань районної ради!

 

 

 

 

Fri, 20 Sep 2019 06:29:21 +0300