Зміївська районна рада

Проекти рішень ХХХVІI сесії

Про зміну назви та юридичної адреси Шебелинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області, затвердження Статуту закладу в новій редакції

Про зміну назви та юридичної адреси Зміївського центру дитячої та юнацької творчості Зміївської районної ради Харківської області, затвердження Статуту закладу в новій редакції 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що надається в оренду фермерському господарству Строгого Олександра Федоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних земельних часток (паїв) реформованого КСП “Геніївське”, що розташована за межами населених пунктів на території Геніївської сільської ради Зміївського району Харківської області

Про зміну назви Геніївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області, затвердження Статуту закладу в новій редакції

Про внесення змін до назви та затвердження Положення про Комунальний заклад “Зміївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді” Зміївської районної ради Харківської області в новій редакції (код ЄДРПОУ 25859700)

Про звіт районної державної  адміністрації про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.

Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії районної ради VІI скликання від 23 грудня 2016 року № 398-VIІ «Про районний бюджет на 2017 рік».    

Про надання згоди на передачу в оренду об`єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Зміївського району.

Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу відділу освіти Зміївської районної державної адміністрації

Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу КЗОЗ «Слобожанська міська лікарня» Зміївської районної ради Харківської області

Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки районним громадським організаціям інвалідів, ветеранів та чорнобильським громадським  організаціям, затвердженого рішенням XIII сесії районної ради VI скликання від 28 жовтня 2011 року № 220-VI

Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу КЗОЗ «Зміївська центральна районна лікарня» Зміївської районної ради Харківської області

Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії  Зміївської районної ради VІI скликання від 23 грудня 2016 року № 392-VІI “Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Зміївського району на 2017 рік”.

Про внесення доповнень до Програми реформування і розвитку житлово- комунального господарства Зміївського району на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням ХХV сесії районної ради VІI скликання від 24 лютого 2017 року № 432-VIІ.

Про внесення доповнень до Комплексної програми розвитку освітянської галузі  Зміївського району на 2017-2020 роки,  затвердженої рішенням ХХ сесії районної  ради VІ скликання від 09 грудня 2016 року  № 347-VІI.

Про внесення доповнень до Комплексної районної програми «Здоров’я жителів Зміївщини» на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням LХIIІ сесії районної ради VІ скликання від 24 грудня 2014 року № 873-VI.

Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту населення Зміївського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням IV сесії Зміївської районної ради VII скликання від 25 грудня 2015 року № 39-VII (зі змінами).

Про внесення змін до Програми культурно-мистецьких заходів в Зміївському районі на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням LXIII районної ради VI скликання від 24 грудня 2014 року №875-VI.

Про внесення змін до районної Комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Зміївському районі на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням LІ сесії районної ради VІ скликання від 28 лютого 2014 року № 710-VІ.

Про внесення змін до Програми розвитку періодичного друкованого видання «Зміївська районна газета «Вісті Зміївщини» на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням Х сесії районної ради VІІ скликання від 03 червня 2016 року №169-VІІ.

Про внесення змін до Програми інформатизації Зміївського  району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням XXV сесії Зміївської районної ради VII скликання від 24 лютого 2017 року № 437-VIІ.

Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки районним громадським організаціям інвалідів, ветеранів та чорнобильським громадським організаціям, затвердженого рішенням XIII сесії районної ради VI скликання від 28 жовтня 2011 року № 220-VI.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на праві постійного користування Державному підприємству “БЛАГОДАТНЕ”, які розташовані за межами населених пунктів на території Комсомольської селищної ради Зміївського району Харківської області.

Про затвердження Програми розвитку Комунальної установи Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зміївської районної ради «Турбота і захист» на 2017-2018 роки.