Зміївська районна рада

Проекти рішень ХХХVI позачергової сесії

Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії  Зміївської районної ради VІI скликання від 23 грудня 2016 року № 392-VІI “Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Зміївського району на 2017 рік”.

Про внесення змін та доповнень до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Зміївського району на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням ХХV сесії районної ради VIІ скликання від 24 лютого 2017 року №432-VII.

Про внесення доповнень до Комплексної програми розвитку освітянської галузі  Зміївського району на 2017-2020 роки,  затвердженої рішенням ХХ сесії районної  ради VІ скликання від 09 грудня 2016 року  № 347-VІI.

Про проект рішення районної ради «Про погодження призначення Валесян Тетяни Петрівни на посаду директора Шебелинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області,  що  є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району, шляхом укладання контракту»

Про проект рішення районної ради «Про погодження призначення Гордієнко Валентини Михайлівни на посаду директора Геніївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області,  що  є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району, шляхом укладання контракту».

Про внесення доповнень до Комплексної районної програми «Здоров’я жителів Зміївщини» на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням LХIIІ сесії районної ради VІ скликання від 24 грудня 2014 року № 873-VI.

Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту населення Зміївського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням IV сесії Зміївської районної ради VII скликання від 25 грудня 2015 року № 39-VII (зі змінами).

Про внесення змін до Програми зайнятості  населення Зміївського району на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням  L сесії Зміївської районної ради VI скликання від 29 січня 2014 року № 699-VI (зі змінами).

Про внесення змін та доповнень до Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам, що проживають у Зміївському районі, зптвердженого рішенням LXXIV сесії VІ скликання від 04 вересня 2015 року № 1077-VІ (зі змінами) 

Про внесення доповнень до Програми розвитку шкіл естетичного виховання Зміївського району на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням ХХVIII сесії районної  ради VІI скликання від 13 квітня 2017 року  № 471-VІI.

Про внесення змін до Програми розвитку Комунальної установи по забезпеченню діяльності з утримання та обслуговування майна спільної власності територіальних громад Зміївського району на 2017 рік, затвердженої рішенням ХХІІ сесії районної ради VІI скликання від 23 грудня 2016 року № 395-VIІ.

Про внесення змін до районної цільової Програми розвитку цивільного захисту Зміївського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням ХХІ сесії районної ради VII скликання від 24 лютого 2017 року № 436-VII.

Про внесення змін до комплексної Програми профілактики правопорушень в Зміївському районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням VII сесії районної ради . VII скликання від 19 лютого 2016 року № 84-VII.

Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії районної ради VІI скликання від 23 грудня 2016 року № 398-VIІ «Про районний бюджет на 2017 рік».     

Про затвердження коригованих тарифів на виробництва, транспортування та постачання теплової енергії КП «Зміїв-тепло» Зміївської районної ради Харківської області.

Про внесення змін до рішення XVII сесії районної ради VІ скликання від 23 грудня 2011 року № 272-VІ «Про прийняття нежитлового приміщення за адресою: с. Бірки, вул. Шкільна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району з комунальної власності територіальної громади Бірківської сільської ради».

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Зміївської міської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 5,8072 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Зміївської міської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 5,5300 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Бірківської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 21,0116 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Бірківської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 26,6369 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Бірківської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 10,3856 га

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Скрипаївської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 13,3505 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Скрипаївської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 10,3919 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Шелудьківської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 13,7833 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Нижньобишкинської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 9,1322 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Соколівської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 17,9585 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Соколівської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 13,5042 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Таранівської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 13,1853 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Таранівської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 3,7290 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Задонецької сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 13,4433 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Тимченківської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 8,6489 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Тимченківської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 7,5422 га

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Тимченківської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 8,2126 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Тимченківської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 15,4358 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Тимченківської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 6,9701 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Тимченківської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 7,0000 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Тимченківської сільської ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 11,1509 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Комсомольської селищної ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 8,7926 га.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Комсомольської селищної ради Зміївського району Харківської області за межами населених пунктів площею 21,9295 га.