Зміївська районна рада

16.12.2020

Переглядів: 10652

«Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VII»

Шановні мешканці м. Зміїв!

Запрошуємо Вас ознайомитись із Планом екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроектом, що впроваджуються у Нашій громаді за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VII», а саме: «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Зміївському районному ЦПМСД, м. Зміїв, Харківська область/KfW». 

Даний План розроблено з метою визначення та уникнення/пом’якшення можливих негативних екологічних, соціальних впливів, або впливів на здоров’я, які можуть виникати в результаті впровадження субпроекту, або протягом його впровадження. У разі наявності пропозицій до ПЕСМ просимо надсилати їх контактним особам зазначеним у Планах у термін до 29 грудня 2020 року. Всі пропозиції будуть розглянуті Партнером УФСІ з впровадження субпроектів та враховані у ПЕСМ за результатом громадських консультацій.

У результаті впровадження субпроекту в м. Зміїв буде відремонтований центр первинної медико - санітарної допомоги.

Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VІI» впроваджується на кошти уряду Німеччини через Банк розвитку KfW.

План екологічного і соціального менеджменту у формі контрольного переліку (ПЕСМ-КП)« повернутися до списку новин