Зміївська районна рада

17.03.2020

Переглядів: 301

УВАГА! Керівникам підприємств, установ, організацій Зміївського району!

Доводимо до Вашого відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

ЗАБОРОНЕНО

- до 3 квітня 2020 р.

- з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

У зв’язку з прийнятими Кабінетом Міністрів України заходами, просимо забезпечити виконання вимог постанови щодо заборони роботи та проведення масових заходів, за можливості організувати позмінну роботу працівників, а за технічної можливості — також роботи в режимі реального часу через Інтернет.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 на Міністерство внутрішніх справ, Національну поліцію покладено обов’язок вживати заходів, спрямованих на виконання цієї постанови.« повернутися до списку новин