01.06.2020
Переглядів: 321
З днем захисту дітей! Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.
Бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства! Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим!
![](https://rada.info/upload/users_files/25190272/99cc75defae354f5c27d55295eed6571.jpg)