Зміївська районна рада

27.05.2019

Переглядів: 392

Задонецька сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Задонецької сільської ради на 2020 рік".

         Відповідно до вимог Закону України  "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення “Про встановлення місцевих податків та зборів на території Задонецької сільської ради на 2020 рік", розроблений виконавчим комітетом Задонецької сільської ради.

         Проект спрямований на забезпечення прозорості та гласності в процесі встановлення місцевих податків та зборів на території Задонецької сільської ради.

         Підставою для розробки проекту є  Податковий кодекс України, Закони України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"  та "Про місцеве самоврядування в Україні".

         Проект рішення розміщено на офіційному сайті Зміївської районної ради http://zmiev-rayrada.gov.ua  та на інформаційному стенді сільської ради, розташованому в приміщенні сільської ради.

         Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення інформації Задонецькоїю сільською радою за  адресою:          – вул. Курортна, буд. 3, с. Задонецьке, Зміївського р-ну Харківської області, 63436, факсом (05747) 3-09-89.

         Аналіз його регуляторного впливу розміщений на офіційному сайті Зміївської районної ради http://zmiev-rayrada.gov.ua, та на інформаційному стенді сільської ради, розташованому в приміщенні сільської ради.

         Додаткову інформацію можна отримати за адресою:  вул. Курортна, буд. 3, с. Задонецьке, Зміївського р-ну Харківської області, 63436, тел. (05747) 3-09-89.

Проект рішення “ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ НА ТЕРИТОРІЇ ЗАДОНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НА 2020 РІК”

Експертний висновок

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ« повернутися до списку новин