Зміївська районна рада

17.07.2020

Переглядів: 758

Засідання позачергової LXXІХ сесії районної ради відбулося 17 липня 2020 року.

В роботі взяли участь 24 депутати, депутат Харківської обласної ради Олена Пилипенко, голова Зміївської РДА Павло Голодніков.

На порядок денний було винесено 24 питання, які були попередньо опрацьовані на засіданнях постійних комісій районної ради.

Депутати затвердили районну Програму забезпечення житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в Зміївському районі на 2020-2022 роки,  Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам, які зареєстровані в Зміївському районі, Положення про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за кошти районного бюджету Зміївської районної ради у 2020 році. Внесли зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Зміївського району на 2020 рік, Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Зміївського району на 2017-2021 роки, Комплексної програми розвитку освітянської галузі Зміївського району на 2020-2022 роки, Комплексної районної програми «Здоров’я жителів Зміївщини» на 2018-2020 роки, Програми розвитку Комунальної установи по забезпеченню діяльності з утримання та обслуговування майна спільної власності територіальних громад Зміївського району на 2020 рік, Програми культурно-мистецьких заходів в Зміївському районі на 2018-2020 роки.

Відповідно було внесено зміни до районного бюджету, в тому числі за рахунок субвенцій з місцевих бюджетів: виділено кошти для КНП «Зміївська центральна районна лікарня» на покращення умов надання медичної, в тому числі стоматологічної допомоги жителям Лиманської сільської ради в сумі 41, 592 тис. грн., для відділу освіти на придбання 2 дверей для Комунальногго закладу «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.» в сумі 28, 00 тис. грн., на придбання будівельних матеріалів для проведення поточного ремонту підлоги для Комунального закладу «Геніївська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союща Івана Івановича Протопопова» у сумі 56,00 тис. грн.

Про укладання строкових трудових договорів з керівниками закладів загальної середньої освіти та продовження терміну дії контракту з керівниками закладів позашкільної  освіти, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району.

Рішеннями сесії затверджено питання, що стосуються спільної власності територіальних громад Зміївського району:

  • Затверджено протокол про результати електронного аукціону                                                                     № UA-PS-2020-06-16-000121-3 щодо приватизації нежитлової будівлі літ А-1 загальною площею 68,9 кв. м, сарай літ. Б, убиральня літ В,  що перебувають на балансі комунального некомерційного підприємства «Зміївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зміївської районної ради Харківської області та розташовані за адресою: Харківська обл., Зміївський район, с. Мохнач, вул. Воїнів Сибіряків, буд. 107;
  • надано згоду на списання з балансу відділу освіти Зміївської районної державної адміністрації матеріальних цінностей;
  • надано згоду на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району телемедичного обладнання.
  • закріплено майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району за Комунальним некомерційним підприємством «Слобожанська районна лікарня»;
  • надано згоду на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна (окремого індивідуально визначеного майна та нерухомого майна);
  • включено об’єкти спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Зміївського району до Переліку об’єктів на передачу в оренду; 
  • внесено зміни до Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району;
  • внесено зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району, що підлягають приватизації у 2020 році.

Також депутати затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що знаходиться в державній власності та буде надаватися у користування на умовах оренди ТОВ «Зміївський АГРОШЛЯХБУД» для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, яка розташована за межами населеного пункту міста Зміїв по вул. Харківській, буд. 77 Зміївського району Харківської області.

Одноголосно підтримали депутати звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо змін адміністративно-територіального устрою Харківської області.

   

    « повернутися до списку новин