Зміївська районна рада

15.07.2019

Переглядів: 307

Увага! Харківська обласна рада оголошує конкурс, з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для виконання яких у 2020 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету, що проводиться в рамках виконання комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки.

Метою конкурсу є розвиток партнерства з інститутами громадянського суспільства соціального спрямування та залучення їх до розв’язання соціальних проблем цільових груп населення Харківської області відповідно до визначених напрямків.

Конкурсні пропозиції мають бути спрямовані на вирішення таких пріоритетних завдань:

  1. Розвиток системи з надання соціальних послуг з раннього втручання дітям віком від 0 до 4 років;
  2. Підтримка сімей з дітьми, формування сімейних цінностей та відповідального батьківства;
  3. Підтримка внутрішньо переміщених осіб та приймаючих громад;
  4. Соціалізація осіб з інвалідністю;
  5. Соціальна адаптація дітей з числа сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування;
  6. Вшанування осіб, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції чи здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, із відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях у районах її проведення;
  7. Підтримка громадян похилого віку, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
  8. Подолання гендерних стереотипів.

Програми можуть включати такі види діяльності, як проведення семінарів, конференцій, засідань за круглим столом, надання соціальних послуг тощо.

Загальний фонд коштів обласного бюджету конкурсу проектів, становить 1 млн 310 тис. грн.

Граничний обсяг фінансування однієї програми (проекту, заходу) за рахунок коштів обласного бюджету становить не більше 180 тис. грн. За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 85 % вартості програми. Решта 15 % необхідного обсягу фінансування проекту, мають бути забезпечені інститутом громадянського суспільства соціального спрямування у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів.

Детальніше про умови участі.

Перелік форм конкурсної документації.

 

 


« повернутися до списку новин