Зміївська районна рада

27.06.2018

Переглядів: 554

Вітаємо з днем Конституції України!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Cвітовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.


Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров'я та творчого натхнення, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень!« повернутися до списку новин