Зміївська районна рада

13.11.2019

Переглядів: 277

Зміївська районна рада повідомляє, що відповідно до листа територіального управління Державної судової адміністрації у Харківській області від 07.11.2019 року № 02-26/2511/19, на виконання вимог Закону України «Про судоустрій та статус сіддів» Зміївська районна рада формує списки присяжних для Зміївського районного суду Харківської області.

Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій та статус сіддів» присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, якщо інше не визначено законом.

Не підлягають включенню до списку присяжних громадян:

  • визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;
  • які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконання обов’язків присяжного;
  • які мають незняту чи непогашену судимість;
  • народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради юстиції;
  • особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • громадян, які досягли 65 років;
  • особи, які не володіють державною мовою.

У зв’язку з вищевикладеним,  пропонуємо громадянам, які бажають бути включеними до списку присяжних, до 21 листопада 2019 року звернутися до Зміївської районної ради за адресою: м. Зміїв, вул. Адміністративна, 9,            каб. № 3 із заявою про згоду бути присяжним Зміївського районного суду Харківської області. До заяви додаються наступні документи :

1. Ксерокопію паспорта громадянина України

2. Копія ідентифікаційного коду.

3. Довідка з місця роботи або копія трудової книжки (перша сторінка та сторінка з останнім записом), у разі, якщо особа безробітна.

4. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.

5. Згода на обробку персональних даних.

Також повідомляємо, що на присяжного покладаються обов’язки, як на суб’єкта декларування згідно з Законом України «Про запобігання корупції» виключно під час виконання ним обов’язків у суді.

Додатково звертаємося до трудових колективів та громадських організацій подати свої пропозиції для формування списку присяжних Зміївського районного суду Харківської області.« повернутися до списку новин