Зміївська районна рада

30.05.2019

Переглядів: 348

Шелудьківська сільська  рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Шелудьківської сільської ради на 2020 рік"

            Відповідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюються проект рішення “ Про встановлення місцевих податків та зборів на території Шелудьківської сільської ради на 2020 рік ", розроблений виконавчим комітетом Шелудьківської сільської  ради.

            Проекти спрямовані на забезпечення прозорості та гласності в процесі встановлення місцевих податків та зборів на території Шелудьківської сільської  ради.

            Підставою для розробки проекту є  Податковий кодекс України, Закони України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"  та "Про місцеве самоврядування в Україні".

            Проект рішення розміщено на офіційному сайті Зміївської районної ради http://zmiev-rayrada.gov.ua, та на інформаційному стенді ,розташованого біля приміщення сільської ради.

Проект рішення Шелудьківської сільської ради “Про встановлення місцевих податків та зборів  на території Шелудьківської сільської ради на 2020 рік”

Додаток до проекту рішення Шелудьківської сільської ради “Про встановлення місцевих податків та зборів  на території Шелудьківської сільської ради на 2020 рік”

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Шелудьківської сільської ради “Про встановлення місцевих податків та зборів  на території Шелудьківської сільської ради на 2020 рік”

Експертний висновок

 

 « повернутися до списку новин