Зміївська районна рада

06.11.2018

Переглядів: 469

Зміївська районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста  Зміївського району, що передано в оренду

 

з/п

Назва об’єкта

Місцезнаходження об’єкта

  1.  

Частина нежитлового приміщення загальною площею 14,4 кв. м

Харківська область, м. Зміїв,

Таранівське шосе, буд. 1Б

  1.  

Частина нежитлового приміщення загальною площею 3,0 кв. м

Харківська область, м. Зміїв,                                  вул. 6-ї Стрілецької дивізії, буд. 1

  1.  

Частина нежитлового приміщення загальною площею 11,3 кв. м

Харківська область, м. Зміїв,

вул. 6-ї Стрілецької дивізії, буд. 1

Умова оплати за виконані роботи - витрати за надані послуги покладаються орендарів.

 

До участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності, які мають відповідний сертифікат суб’єкта оціночної діяльності.

Бажаючим взяти участь в конкурсі необхідно подати до Зміївської районної ради конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, а саме:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копія установчого документа претендента;

- копія виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

- копія витягу з реєстру платників єдиного податку;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

            Конкурсна пропозиція суб’єкта оціночної діяльності подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання та умови оплати робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

            Конкурс відбудеться 20 листопада 2018 року о 9.00 годині за адресою: 63404, Харківська обл., м. Зміїв, вул. Адміністративна, буд. 9, кабінет № 5.

            Конкурсна документація (запечатаний конверт разом із супровідним листом) подається до Зміївської районної ради (кабінет № 2) до 15 листопада 2018 року (включно) до 17.00 год. за адресою: 63404, Харківська обл., м. Зміїв, вул. Адміністративна, буд. 9.

            З додатковою інформацією можна ознайомитися у відділі з питань управління комунальним майном виконавчого апарату районної ради за адресою: 63404, Харківська обл., м. Зміїв, вул. Адміністративна, буд. 9, кабінет № 3, тел. 3-19-17.

 

 « повернутися до списку новин