Зміївська районна рада

24.05.2019

Переглядів: 438

Скрипаївська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Скрипаївської сільської ради на 2020 рік"

            Відповідно до вимог Закону України  "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюються проект рішення “Про встановлення місцевих податків та зборів на території Скрипаївської сільської ради на 2020 рік", розроблений виконавчим комітетом Скрипаївської сільської ради.

            Проекти спрямовані на забезпечення прозорості та гласності в процесі встановлення місцевих податків та зборів на території Скрипаївської сільської ради.

            Підставою для розробки проекту є  Податковий кодекс України, Закони України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"  та "Про місцеве самоврядування в Україні".

            Проект рішення розміщено на офіційному сайті Зміївської районної ради http://zmiev-rayrada.gov.ua, та на інформаційному стенді «Сільська рада інформує», розташованого в приміщенні сільської ради.

            Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення інформації Скрипаївською сільською радою за  адресою:

            – вул.Широка, буд.55А, с. Скрипаї, Зміївського р-ну Харківської області, 63441, факсом (05747) 73-1-32.

            Аналіз його регуляторного впливу розміщений на офіційному сайті  Зміївської районної ради http://zmiev-rayrada.gov.ua,ua  та на інформаційному стенді «Сільська рада інформує», розташованого в приміщенні сільської ради.

            Додаткову інформацію можна отримати за адресою:  вул.Широка, буд.55А, с. Скрипаї, Зміївського р-ну Харківської області, 63441, тел. (05747)73-1-22.

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Скрипаївської сільської ради “Про встановлення місцевих податків та зборів  на території Скрипаївської сільської ради  на 2020 рік”

Експертний висновок

Проект рішення Скрипаївської сільської ради “Про встановлення місцевих податків та зборів  на території Скрипаївської сільської ради  на 2020 рік”

Додаток 4 до рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території  Скрипаївської сільської ради на 2020 рік»

 « повернутися до списку новин