Зміївська районна рада

18.08.2020

Переглядів: 724

Шановні зміївчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 380-ї річниці з часу заснування нашого славного міста та з нагоди 77-ї річниці визволення Змієва від нацистських загарбників!

З далекого 1640 року і до сьогодні місто пережило різні часи та попри все - вистояло, зберегло свою самобутність, торуючи свій шлях, і сьогодні полонить гостей неповторною красою, своєрідними пам`ятками історії та архітектури.

Та найбільше багатство міста - його жителі: щирі, працьовиті, талановиті, веселі й добрі люди. Вам, дорогі зміївчани, випало велике щастя і велика відповідальність жити в цьому чудовому місті. Ви маєте велику честь продовжувати його традиції, зберігати та примножувати численні здобутки своїх пращурів.

Золотими літерами вписані в літопис Зміївщини та Слобожанщини імена тих, хто був учасником визвольних боїв, хто ціною власного життя відвоював її мирне сьогодення. Дорогі ветерани! Ваше героїчне життя є яскравим прикладом любові до рідної землі для всіх повоєнних поколінь.

Зичимо всім міцного здоров'я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі та Божого благословення!« повернутися до списку новин