Зміївська районна рада

27.05.2019

Переглядів: 389

Увага! Підписка на наукове видання!

На кінець червня планується вихід книги «Історія Зміївського ліцею №1 ім. З. К. Слюсаренка: Короткий нарис».

Представлена читачеві книга є коротким нарисом історії розвитку Зміївського ліцею №1 імені двічі Героя Радянського Союзу Захара Карповича Слюсаренка. На основі багатої джерельної бази в роботі висвітлюється період від створення у 1871 році Зміївської жіночої прогімназії до сьогодення, описуються історія розвитку та реорганізацій закладу, доля найбільш видатних його вчителів. Видання ілюстроване (207 світлин).

Книга призначена для колишніх, нинішніх та прийдешніх учнів ліцею та їхніх батьків. Робота зацікавить також краєзнавців, істориків, біографів, студентів історичних факультетів.

Тираж книги обмежений. Всіх, хто бажає замовити екземпляр для власної бібліотеки, прохання звертатися до Зміївського ліцею №1 ім. З. К. Слюсаренка (з 12-00 до 14-35) за телефоном 063-80-82-936 (Юрій Олександрович).

Бібліографічний опис:

Історія Зміївського ліцею №1 ім. З. К. Слюсаренка: Короткий нарис / Н. М. Комишанченко, Ю. О. Коловрат-Бутенко, Є. В. Полях та ін.; Під заг. ред. Ю. О. Коловрата-Бутенка. – Х.: Мачулін, 2019. – 244 с.: іл.

Кольорова обкладинка« повернутися до списку новин