Зміївська районна рада
Зміївський район, Харківська область

Приватизація

Рішення LII сесії районної ради VII скликання від 12 жовтня 2018 року "Про надання згоди на приватизацію нежитлової будівлі (котельні), що перебуває на балансі комунального підприємства «Зміїв-тепло» Зміївської районної ради Харківської області та розташована за адресою: Харківська область, Зміївський район, с. Геніївка, вул. Молодіжна, буд. 1В,  шляхом продажу за конкурсом"

Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району, що підлягають приватизації у 2018 році

Про внесення доповнень до рішення ХХХ1Х сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2017 року № 691-VII «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району, що підлягають приватизації у 2018 році»

Зміївська районна рада повідомляє, що відповідно до рішення ХIІІ сесії Зміївської районної ради VII скликання від 22 липня 2016 року № 229-VIІ  «Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Зміївського району, що підлягають приватизації у 2016 році», рішення ХIХ сесії Зміївської районної ради VII скликання від 22 листопада 2016 року № 336-VIІ «Про затвердження Звіту про оцінку нерухомого майна з метою визначення вартості об’єкта для приватизації шляхом викупу», рішення ХХ сесії Зміївської районної ради VII скликання від 09 грудня 2016 року № 362-VIІ «Про надання згоди на приватизацію нежитлової будівлі-котельні, що перебуває на балансі комунального підприємства «Зміїв-тепло» Зміївської районної ради Харківської області та розташована за адресою: Харківська область, Зміївський район, с. Шелудьківка, вул. Горького, буд. 67В, шляхом викупу», 24 грудня 2016 року було продано шляхом викупу орендарем ФОП Кухлєєв О. В. нежитлову будівлю-котельню загальною площею 284,0 кв. м, розташовану за адресою: Харківська обл., Зміївський район, с. Шелудьківка, вул. Горького, буд. 67В.