Зміївська районна рада
Зміївський район, Харківська область

18.01.2018

Переглядів: 197

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ З НАГОДИ СВЯТА ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЯ В ЗМІЇВСЬКОМУ РАЙОНІ

№ п/п

Назва місцевої ради

Місце проведення

Дата, час

проведення

  1.  

Зміївська міська рада

- м. Зміїв (Свято-Троїцький храм)

 

 

- м. Зміїв (Свято-Миколаївський храм)

- пляж  м. Змієва

- селище паперової фабрики

18 січня о 10.30  і 17.00

19.січня о 09.30

18 січня о 10.00

19 січня о 10.00

19 січня о 12.00

18 січня о 12.00

- м. Зміїв (Парафія Пресвятої Богородиці «Неопалима купина» УАПЦ

18 січня о 15.00

  19 січня об 11.00

  1.  

Зідьківська селищна рада

- смт. Зідьки (біля сел.ради)

- с. Бутівка (біля ставка)

18 січня о 11.30

18 січня о 24.00

  1.  

Комсомольська селищна рада

- смт.Слобожанське

 (Свято-Трифонівський храм)

- с. Донець (Храм Георгія Побідоносця)

- с. Благодатне (біля магазину)

18 січня о 18.00

19 січня о 10.00

18 січня о 16.00

19 січня о 11.00

19 січня о 12.00

  1.  

Бірківська сільська рада

- с. Бірки (Свято-Успенський храм)

- ставок Дахновський

- ставок Лугове

- с. Першотравневе (Спасів скит)

 

- ставок Бірочок

18 січня о 11.00

19 січня о 11.00

19 січня 12.30

19 січня 13.30

18 січня о 15.00

19 січня о 10.00

19 січня о 12.00

  1.  

Борівська сільська рада

- с. Водяне (Свято-Борисо-Глібський жіночій монастир)

- с. Борова (храм Різдва Христового)

- с.Борова (Старообрядці)

- с.Костянтівка (Свято-Троїцький храм)

18 січня о 10.30

19 січня о 10.30

18 січня о 10.30

19 січня о 10.30

19 січня о 10.00

19 січня о 10.30

  1.  

В.Гомільшанська сільська рада

- с. Пасіки (біля приміщення школи)

- с. Велика Гомільша (храм Іоана Богослова)

19 січня о 11.30

 

19 січня о 11.00

  1.  

Геніївська сільська рада

- с. Геніївка  (Храм Серафима Саровського)

19 січня о 11.00

 

  1.  

Задонецька сільська рада

 - с.Задонецьке (капличка Трьох Святителів)

18 січня о 13.00

 

  1.  

Лиманська сільська рада

- с. Лиман (Христо-Воздвиженський храм)

19 січня о 09.00

18 січня о 13.00

- с.Лиман (Свято-Покровська парафія УАПЦ)

18 січня о 16.30

19 січня о 10.30

  1.  

Н.Бишкинська сільська рада

- с .Черкаський Бишкин

- с.Нижній Бишкин (біля магазину)

- с. Геївка (біля магазину)

19 січня о 10.30

19 січня о 11.00

 

19 січня  о 12.00

  1.  

Скрипаївська сільська рада

- с. Скрипаї (Свято-Вознесінський храм)

- с. Мохнач (“Суворовське джерело”)

- с. Мохнач (біля магазину)

- сел. Лісне (в центрі селища)

19 січня о 11.30

 

18 січня о 24.00

 

19 січня о 06.30

19 січня о 07.00

  1.  

Соколівська сільська рада

- с.Соколове (Свято-Успенський храм)

-с. Глибока Долина (біля озера)

-с.Бірочек-2

19 січня  о 11.30

 

19 січня  о 14.30

19 січня о 15.00

 

-с. Соколове (Успенська парафія автокефальної православної церкви)

- біля р. Мжа

18 січня  о 15.00

19 січня о 11.30

 

19 січня 12.30

  1.  

Таранівська сільська рада

- с. Таранівка (Свято-Архангело- Михайлівський храм)

- с.Безпалівка, водоймище Водокачка

18 січня о 12.00

19 січня о 11.00

19 січня 12.00

  1.  

Тимченківська сільська рада

- с.Тимченки (Свято-Покровський храм)

 - с.Островерхівка (в центрі села)

- пляж р.Мжа       

19 січня о 10.00

 

19 січня о 11.00

19 січня о 12.00

  1.  

Чемужівська сільська рада

- с.Чемужівка (храм Димитрія Солунського)

- с.Чемужівка, вул. Правди, р.Мжа

- с. Височинівка (біля Височинівського джерела)

19 січня о 10.30

 

18 січня  22.00-24.00

 

18 січня о 14.00

- с. Височинівка (Парафія Різдва Іоанна Хрестителя УАПЦ)

- біля річки

- біля магазину с. Височинівка

- біля магазину с. Водяхівка

19 січня об 11.00

 

19 січня о 12.00

19 січня о 14.30

19 січня о 15.30

  1.  

Шелудьківська сільська рада

- с. Шелудьківка (Біле озеро )

19 січня о 11.00

 

« повернутися до списку новин